Matcher R4 7-manna (Rutvik)
Antal: 27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
403 | N | 14:40 | Gammelstads IF - Sunderby SK | 0-0 | R4 7-manna (Rutvik) |
Fr 2014-08-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | N-4 | 08:00 | PIF3 - Trångfors IF | 3-0 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
14 | N-4 | 08:50 | Sunderby SK Gul - Öjeby IF F04 | 1-7 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
24 | F-3 | 09:40 | Sunderby SK Gul - TP-47 | 0-13 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
37 | F-1 | 11:20 | Lira Bk Gul - Alviks P-04 | 1-9 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
46 | N-4 | 12:10 | Trångfors IF - Sunderby SK Gul | 0-3 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
54 | N-4 | 13:00 | Öjeby IF F04 - PIF3 | 1-2 | R4 7-manna (Rutvik) |
Lö 2014-08-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
93 | N-4 | 08:00 | Öjeby IF F04 - Trångfors IF | 3-2 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
96 | N-3 | 08:50 | Ospa - Sunderby SK | 5-0 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
116 | F-1 | 09:40 | Alviks P-04 - GIF P04 | 11-0 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
129 | F-1 | 10:30 | Lira Bk Gul - Bergnäsets AIK | 6-2 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
141 | N-1 | 11:20 | IFK Luleå - Lira BK F04:1 | 0-2 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
172 | N-2 | 13:00 | Sävast Aif F04 - Bergnäsets AIK vit | 1-1 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
202 | N-3 | 14:40 | PIF1 - Ospa | 1-0 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
240 | D-2 | 17:10 | Notviken IK - GIF P02 | 0-7 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
251 | E-2 | 18:00 | Sunderby SK P03 - Bodens BK | 3-11 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
258 | L-1 | 18:50 | Trångfors IF - Rutviks SK | 3-1 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
262 | D-2 | 19:40 | Luleå SK P02 - Sävast Aif | 3-0 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
268 | M-1 | 20:30 | Rutvik SK - Bergnäsets AIK | 1-5 | R4 7-manna (Rutvik) |
Sö 2014-08-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
277 | M-2 | 08:00 | Sävast Aif vit - Luleå Sportklubb | 1-1 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
282 | L-1 | 08:50 | HauPa F02 - Rutviks SK | 1-1 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
311 | N | 10:30 | Haukiputaan Pallo/grön - LSK | 4-3 (STR) | R4 7-manna (Rutvik) | Plac 5-6 | |
329 | N | 11:20 | Bergnäsets AIK görn - PIF3 | 2-3 (STR) | R4 7-manna (Rutvik) | 1/4-final 4 | |
343 | F | 12:10 | TP-47 - Lira Bk Gul | 9-1 | R4 7-manna (Rutvik) | 1/4-final 3 | |
353 | E | 13:00 | Morön BK P03 GRÖN - Morön BK P03 VIT | 6-0 | R4 7-manna (Rutvik) | Plac 7-8 | |
367 | N | 13:50 | PIF2 - PIF3 | 3-1 | R4 7-manna (Rutvik) | Semifinal 2 | |
404 | N | 14:40 | Gammelstads IF - Sunderby SK | 0-2 | R4 7-manna (Rutvik) |